Zapraszamy na targi
Znajdź nocleg
Miejscowość Region
Typ noclegu
Obiekty turystyczne
Miejscowość Region
Typ obiektu turystycznego
Oferty specjalne
Miejscowość Region
Rodzaj oferty
Firmy turystyczne
Miejscowość
Czego szukasz?
Mapy miejscowości
Miejscowość
Start > Darłowo > Obiekty turystyczne Darłowo
 

Darłowo - Obiekty turystyczne

Możesz sprecyzować wyniki wybierając typ obiektu turystycznego

   (zobacz indeks)
Wyniki 1 - 10 z 19 znalezionych
Kościół św. Jerzego
Darłowo (~0.1 km)
Jednonawowy Kościół św. Jerzego mieszczący się przy ulicy Bogusława X jest budowlą gotycką pochodzącą z XV wieku. Znajduje się on niedaleko Zamku Książąt Pomorskich. »
 
Zamek Książąt Pomorskich
Darłowo (~0.3 km)
Zamek Książąt Pomorskich znajduje się w Darłowie na ulicy Zamkowej 4. Jest to piękna gotycka i niezwykle okazała budowla zbudowana na planie zbliżonym do kwadratu. »
 
Młyn wodny
Darłowo (~0.3 km)
Zespół młyna wodnego w Darłowie to ciekawa atrakcja turystyczna. Mieści się on przy ulicy Kanałowej 3, tuż pod zamkiem. W skład zespołu wchodzi sam młyn wodny pochodzący z roku 1884... »
 
Zabytkowe domy
Darłowo (~0.4 km)
W Darłowie znajduje się wiele zabytkowych domów. Jest ich taka ilość ponieważ podczas II Wojny Światowej Darłowo szczęśliwie nie doznało wielkich zniszczeń. Na szczególną uwagę... »
 
Reklama Reklama

 
Pomnik Rybaka
Darłowo (~0.4 km)
Najsłynniejszy w Darłowie pomnik - Pomnik Rybaka znaleźć i podziwiać możemy tuż obok ratusza. Został on postawiony ku czci i pamięci ludziom morza, którzy z niego nie powrócili. »
 
Rynek
Darłowo (~0.5 km)
Rynek w Darłowie jest miejscem, w którym koniecznie powinniśmy się znaleźć. Znajdziemy tam bowiem wiele barokowych oraz renesansowych kamieniczek mieszczańskich otaczających... »
 
Śródmieście
Darłowo (~0.5 km)
Będąc w Darłowie trzeba zajrzeć na Śródmieście. Robi ono naprawdę duże wrażenie ponieważ Darłowo zachowało średniowieczny urbanistyczny układ z rynkiem pośrodku. »
 
Ratusz
Darłowo (~0.5 km)
W darłowskim ratuszu znajdującym się na Placu Kościuszki (w centralnym miejscu rynku) jest obecnie siedziba władz miejskich. Ratusz jest budowlą dwukondygnacyjną, która została wzniesiona... »
 
Reklama Reklama

 
Kościół Mariacki
Darłowo (~0.5 km)
Kościół Mariacki w Darłowie znajduje się na Placu Tadeusza Kościuszki 9. Jest on najstarszym gotyckim zabytkiem w mieście. Budowę kościoła rozpoczęto w roku 1321. Z kolei wieżę kościelną... »
 
Ośrodek Sportu i Rekreacji
Darłowo (~1 km)
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Darłowie mieszący się dokładnie na ulicy Sportowej 1 to świetna propozycja na spędzenie wolnego czasu nieco bardziej aktywnie. »
 

Obiekty turystyczne Darłowo

Wyniki 1 - 10 z 19 znalezionych
 
© 2007-2019 AlejaTurysty.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal jest prawem chroniony.
Get In Web Hotelisko.pl