Zapraszamy na targi
Znajdź nocleg
Miejscowość Region
Typ noclegu
Obiekty turystyczne
Miejscowość Region
Typ obiektu turystycznego
Oferty specjalne
Miejscowość Region
Rodzaj oferty
Firmy turystyczne
Miejscowość
Czego szukasz?
Mapy miejscowości
Miejscowość
Start > Dziwnów > Obiekty turystyczne Dziwnów > Ciekawe miejsca Dziwnów > Pozostałe miejsca Dziwnów
 

Dziwnów - Obiekty turystyczne

Pozostałe miejsca w Dziwnowie

Wyniki 1 - 10 z 10 znalezionych
Port
Dziwnów (~0 km)
Port rybacki w Dziwnowie zlokalizowany jest przy nabrzeżu Dziwny. Wejście do portu od strony morza osłaniają falochrony (wschodni oraz zachodni). To portu mogą zawijać również żeglarze. »
 
Przystań pasażerska
Dziwnów (~0.2 km)
Przystań pasażerska w Dziwnowie znajduje się przy ulicy Wybrzeże Kościuszki 2. Stamtąd można popłynąć w rejs wycieczkowy po morzu, po Zatoce Kamieńskiej albo przykładowo do... »
 
Hala widowiskowo-sportowa
Dziwnów (~0.8 km)
Hala widowiskowo-sportowa jest świetne miejsce jeśli pogoda na plażowanie nie dopisze lub jeśli najzwyczajniej zapragniemy zrobić w Dziwnowie coś więcej niż tylko leżenie na plaży... »
 
Rejsy ekstremalne łodziami typu RIB
Dziwnów (~1.4 km)
Rejsy ekstremalne łodziami typu RIB czyli szybkimi łodziami motorowymi osiągającymi prędkość do 100 kilometrów na godzinę to fantastyczna propozycja dla wszystkich tych osób... »
 
Reklama Reklama

 
Marina Polmax
Dziwnów (~2 km)
Marina Polmax jest przystanią jachtową znajdującą się na zachodnim brzegu rzeki. Znajduje się naprzeciw kapitanatu portu oraz punktu odpraw granicznych. »
 
Falochrony
Dziwnów (~2.5 km)
Falochrony w Dziwnowie zostały wybudowane końcem XIX wieku. Falochron wschodni posiada 356 metrów długości, zaś falochron zachodni jest nieco krótszy, ma 342 metry długości. »
 
Jazda konna
Wrzosowo (~4.6 km)
Niedaleko Dziwnowa (około 4 kilometry) znajduje się stadnina koni zlokalizowana w gospodarstwie agroturystycznym "Pod Kogutem". »
 
Plaża
Pobierowo (~14.5 km)
Plaża w Pobierowie, pięknej nadmorskiej miejscowości otoczonej malowniczymi lasami, jest wyjątkowo piaszczysta, czysta i strzeżona w czasie lata. Jest stosunkowo szeroka i długa, prowadzą do niej liczne zejścia... »
 
Reklama Reklama

 
Koński Kierat
Rewal (~21.8 km)
Jeśli mamy ochotę pojeździć na koniach i bliżej poznać te zwierzęta koniecznie powinniśmy udać się go Końskiego Kieratu - gospodarstwa agroturystycznego pana Bogdana Siwaka. »
 
Baza rybacka
Rewal (~22.2 km)
W Rewalu znajduje się baza rybacka, do której warto się udać jeśli mamy ochotę obejrzeć jak rybacy pracują. Zazwyczaj w czasie gdy rybacy wracają z morza czekają na nich całe tłumy... »
 
1

Pozostałe miejsca Dziwnów

Wyniki 1 - 10 z 10 znalezionych
 
© 2007-2019 AlejaTurysty.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal jest prawem chroniony.
Get In Web Hotelisko.pl