Zapraszamy na targi
Znajdź nocleg
Miejscowość Region
Typ noclegu
Obiekty turystyczne
Miejscowość Region
Typ obiektu turystycznego
Oferty specjalne
Miejscowość Region
Rodzaj oferty
Firmy turystyczne
Miejscowość
Czego szukasz?
Mapy miejscowości
Miejscowość
Start > Kołobrzeg > Obiekty turystyczne Kołobrzeg
 

Kołobrzeg - Obiekty turystyczne

Możesz sprecyzować wyniki wybierając typ obiektu turystycznego

   (zobacz indeks)
Wyniki 1 - 10 z 23 znalezionych
Pomniki przyrody
Kołobrzeg (~0.2 km)
Kołobrzeskie pomniki przyrody są równie ważne i atrakcyjne, jak zabytkowe obiekty. Pomniki te to w przeważającej większości okazałe drzewa. Każdy miłośnik przyrody na pewno będzie... »
 
Wieża ciśnień
Kołobrzeg (~0.3 km)
Wieża ciśnień w Kołobrzegu znajduje się przy ulicy Budowlanej. Wieżajest bardzo cennym kołobrzeskim zabytkiem - dosłownie. Jej budowę ukończono w roku 1885. Jest to budowla... »
 
Kamieniczka Mieszczańska przy ul. Emilii Gierczak
Kołobrzeg (~0.4 km)
Kamieniczka Mieszczańska znajdująca się na ulicy Emilii Gierczak w Kołobrzegu jest pewnego rodzaju pamiątką dobrych czasów tego miasta, dobrobytu jakim zostali tu obdarzeni ludzie... »
 
Galeria Sztuki Współczesnej
Kołobrzeg (~0.4 km)
Galeria Sztuki Współczesnej znajduje się na ulicy Armii Krajowej 12 i mieści się w budynku Ratusza. Otwarta została w 1988 roku. Od tego czasu zostało tam zorganizowanych już przeszło... »
 
Reklama Reklama

 
Domek Kata
Kołobrzeg (~0.4 km)
Domek Kata mieszczący się przy ulicy Ratuszowej 1 to niezwykła propozycja nie tylko dla osób lubiących zwiedzać zabytkowe obiekty, ale także dla tych, którzy mają ochotę dobrze zjeść. »
 
Pomnik Arcybiskupa Marcina Dunina
Kołobrzeg (~0.5 km)
Pomnik Arcybiskupa Marcina Dunina znajduje się niedaleko ulicy Armii Krajowej. Jego twórcą jest bardzo zdolny rzeźbiarz Zygmunt Wujek pochodzący z Koszalina. Pomnik przedstawia... »
 
Baszta Lontowa
Kołobrzeg (~0.5 km)
Baszta Lontowa znajdująca się w Kołobrzegu na ulicy Stanisława Duobis 20 jest jednym z tych zabytków, które koniecznie trzeba zobaczyć będąc w tym mieście... »
 
Pomnik Tysiąclecia
Kołobrzeg (~0.5 km)
Pomnik Tysiąclecia jest symbolem polsko – niemieckich relacji na przestrzeni wieków i ukazuje rozdarty krzyż. Początkowo widniały na nim postacie Bolesława Chrobrego i Ottana III... »
 
Reklama Reklama

 
Gmach poczty
Kołobrzeg (~0.9 km)
Poczta w Kołobrzegu znajdująca się na skrzyżowaniu ulicy Dworcowej i ulicy Armii Krajowej nie jest zwyczajną pocztą, jakich w naszym kraju jest wiele. Jest to bowiem neogotycka budowla... »
 
Pomnik Sanitariuszki
Kołobrzeg (~1.4 km)
Pomnik Sanitariuszki znajdujący się na ulicy Generała Sikorskiego został odsłonięty w 1980 roku. Jest to figura odlana w brązie, która przedstawia młodą dziewczynę. Dziewczyna ta klęczy i udziela... »
 

Obiekty turystyczne Kołobrzeg

Wyniki 1 - 10 z 23 znalezionych
 
© 2007-2022 AlejaTurysty.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal jest prawem chroniony.
Get In Web Hotelisko.pl