Zapraszamy na targi
Znajdź nocleg
Miejscowość Region
Typ noclegu
Obiekty turystyczne
Miejscowość Region
Typ obiektu turystycznego
Oferty specjalne
Miejscowość Region
Rodzaj oferty
Firmy turystyczne
Miejscowość
Czego szukasz?
Mapy miejscowości
Miejscowość
Start > Łeba > Obiekty turystyczne Łeba
 

Łeba - Obiekty turystyczne

Możesz sprecyzować wyniki wybierając typ obiektu turystycznego

   (zobacz indeks)
Wyniki 1 - 10 z 19 znalezionych
Najstarszy dom
Łeba (~0.1 km)
Najstarszym domem w Łebie jest dom znajdujący się na ulicy Tadeusza Kościuszki 86. Dawniej była to ulica Hauptstrasse 18. Ten zabytkowy dom był kiedyś własnością Johanna G. Mampe... »
 
Koœciół pw. Wniebowzięcia NMP
Łeba (~0.2 km)
Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny czyli Kościółek Rybacki znajduje się na ulicy Powstańców Warszawy 28. Pochodzi z roku 1683. To w tym właśnie kościele... »
 
Wieża Widokowa Rowokół
Łeba (~0.5 km)
Rowokół jest to wzgórze czy też góra znajdująca się na Wybrzeżu Słowińskim, mająca 115 metrów nad poziomem morza. Z daleka przypomina nieco swym kształtem stożek wulkanu. »
 
Rejsy wycieczkowe i wędkarskie
Łeba (~0.5 km)
Rejsy wycieczkowe oraz wędkarskie w Łebie to nie lada atrakcja. Powinien z takiego rejsu skorzystać każdy, kto uwielbia łowić ryby. Wędkarstwo morskie różni się bowiem od wędkowania... »
 
Reklama Reklama

 
Wieża kościelna w kościele św. Jakuba Apostoła
Łeba (~0.5 km)
Kościół Świętego Jakuba Apostoła został powołany w 1998 roku. Święty Jakub, podobnie jak i Mikołaj jest patronem podróżnych, turystów, ale w szczególności rybaków i żeglarzy. »
 
Skrzynia Czasu
Łeba (~0.5 km)
Skrzynia Czasu to zupełnie genialna inicjatywa. Co prawda samej Skrzyni Czasu nie możemy zobaczyć, bo jest ona głęboko pod ziemią, ale nad skrzynią stanęła tablica upamiętniająca... »
 
Skwer Rybaka
Łeba (~0.5 km)
Mówi się, że "wszystkie drogi prowadzą na Skwer Rybaka". I rzeczywiście coś w tym jest, ponieważ Skwer Rybaka w Łebie jest miejscem bardzo szczególnym i jest to miejsce centralne. »
 
Czarny Stawek
Łeba (~0.5 km)
Bardzo popularny w Łebie Łabędzi Staw czyli Czarny Stawek to miejsce wyjątkowe. Można tam w ciszy i spokoju pochodzić i podziwiać piękną przyrodę. Mamy do dyspozycji drewniany mostek... »
 
Reklama Reklama

 
Park Jana Pawła II
Łeba (~0.5 km)
Jednym z ważniejszych parków w Łebie jest Park Jana Pawła II. W 1999 roku w parku ustawiono figurę Świętego Jakuba Apostoła. Figura ta była niegdyś częścią ołtarza papieskiego znajdującego się... »
 
Mini Zoo
Łeba (~0.6 km)
Mini Zoo to ciekawa atrakcja w Łebie i marzenie każdego malucha, ale i jego rodzice nie będą się tam nudzić. Znajdują się tam takie urocze zwierzęta jak przykładowo owieczki, kucyki czy króliczki... »
 

Obiekty turystyczne Łeba

Wyniki 1 - 10 z 19 znalezionych

Ogłoszenia turystyczne

Polecane strony

Oferty specjalne

 
© 2007-2022 AlejaTurysty.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal jest prawem chroniony.
Get In Web Hotelisko.pl