Zapraszamy na targi
Znajdź nocleg
Miejscowość Region
Typ noclegu
Obiekty turystyczne
Miejscowość Region
Typ obiektu turystycznego
Oferty specjalne
Miejscowość Region
Rodzaj oferty
Firmy turystyczne
Miejscowość
Czego szukasz?
Mapy miejscowości
Miejscowość
Start > Obiekty turystyczne w Polsce

Obiekty turystyczne w Polsce

Możesz sprecyzować wyniki wybierając typ obiektu turystycznego

   (zobacz indeks)
Wyniki 1 - 10 z 1023 znalezionych
 Podtopione lasy ostródzkie
Ostróda
Być może dla wielu z nas "podtopione lasy" nie kojarzą się z niczym fascynującym, a tym bardziej ładnym, ale jednak podtopione lasy w Ostródzie zasługują na szczególną uwagę... »
 
Palenica jest to wspaniały punkt wypadowy zarówno do pieszych jak również rowerowych, ale poza tym można oddawać się tam również innym atrakcjom. »
 
Aleja Gwiazd Bluesa
Sława
Aleja Gwiazd Bluesa mieści się w samym centrum Sławy, na Nowym Rynku i jest to pierwsza tego rodzaju Aleja w kraju, której uroczystego otwarcia dokonano 3 maja 2013 roku. »
 
Altana Michasiowa
Krynica-Zdrój
Altana Michasiowa znajduje się w samym centrum Parku Zdrojowego w Krynicy-Zdroju. Jest to altana, która stoi na niedużej polanie... »
 
Reklama Reklama

 
Amfiteatr
Ostróda
Ostródzki amfiteatr jest kolejną z szeregu inwestycji w Ostródzie zrealizowanych dzięki funduszom unijnym. Amfiteatr ten jest amfiteatrem bardzo nowoczesnym... »
 
Anomalie grawitacyjne
Karpacz
Na Ziemi jest wiele miejsc gdzie można stwierdzić odstępstwa od prawa grawitacji. Nie sposób ich wszystkich wymienić, jednak nie sposób nie wspomnieć o jednym - to właśnie w Karpaczu... »
 
Aqua Park Zakopane
Zakopane
Aqua Park Zakopane znajduje się na ulicy Jagiellońskiej 31. Oferuje swoim gościom bardzo wiele atrakcji wodnych i nie tylko. Goście mogą skorzystać z basenu rekreacyjno-pływackiego... »
 
Aquapark
Darłowo
Park Wodny "Jan" znajduje się na ulicy Północnej 14 zaraz przy hotelu "Jan" w Darłówku Wschodnim. Funkcjonuje on przez okrągły rok i proponuje nam całe mnóstwo atrakcji. »
 
Reklama Reklama

 
Astrościeżka w Izerach
Jakuszyce
Przy stacji Jakuszycach Orle utworzono nowy projekt dla miłośników gwiazd. Astrościeżka w Izerach, bo o nią chodzi, pozwala przebyć swoistą podróż przez Układ Słoneczny. Ta ścieżka dydaktyczna to lekcja z geografii, astronomii i... »
 
Bałtycka Galeria Sztuki
Ustka
Bałtycka Galeria Sztuki w Ustce jest to galeria sztuki współczesnej. Znajduje się na ulicy Zaruskiego 1. Obiekt, w którym galeria się znajduje to zabytkowy spichlerz portowy. Jest tam dość duża... »
 

Obiekty turystyczne w Polsce

Wyniki 1 - 10 z 1023 znalezionych
 
© 2007-2020 AlejaTurysty.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal jest prawem chroniony.
Get In Web Hotelisko.pl