Zapraszamy na targi
Znajdź nocleg
Miejscowość Region
Typ noclegu
Obiekty turystyczne
Miejscowość Region
Typ obiektu turystycznego
Oferty specjalne
Miejscowość Region
Rodzaj oferty
Firmy turystyczne
Miejscowość
Czego szukasz?
Mapy miejscowości
Miejscowość
Start > Obiekty turystyczne > Przyroda > Jeziora i rzeki

Jeziora i rzeki w Polsce

Jeziora i rzeki w Polsce

Wyniki 1 - 10 z 63 znalezionych
Czarny Staw Gąsienicowy jest jeziorem polodowcowym, jednym z grupy Gąsienicowych Stawów w Tatrach Wysokich. Znajduje się na wysokości 1624 m n.p.m w cyrku polodowcowym... »
 
Czarny Staw pod Rysami jest często nazywany również Czarnym Stawem nad Morskim Okiem. Jest on tatrzańskim jeziorem, które położone jest w kotle polodowcowym, w Dolinie Rybiego Potoku. »
 
Czarny Staw Polski zwany także w skrócie Czarnym Stawem jest tatrzańskim jeziorem polodowcowym... »
 
Czarny Staw Polski zwany także w skrócie Czarnym Stawem jest tatrzańskim jeziorem polodowcowym, które zlokalizowane jest w części południowej Doliny Pięciu Stawów Polskich. »
 
Reklama Reklama

 
Czerwony Staw Pańszczycki jest małym jeziorkiem tatrzańskim o powierzchni niespełna 0,3 ha położonym na wysokości 1654 m n.p.m. »
 
Dwoiśniak to dwa niewielkich rozmiarów stawki, z których jeden jest wyschnięty na chwilę obecną. Dwoiśniak znajduje się w Dolinie Zielonej Gąsienicowej... »
 
Dziki Wodospad
Karpacz
Wodospad znajdujący się w pobliżu dolnej stacji kolei linowej na Kopę, powstały w wyniku spiętrzenia się wody na Łomnicy. Kilkumetrowy spad wodny jest miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów. »
 
Jedyniak jest niewielkich rozmiarów stawkiem zaliczanym do grupy Gąsienicowych Stawów. Znajduje się on w Dolinie Gąsienicowej... »
 
Reklama Reklama

 
Na początku XIX wieku u stóp zamku Grodno znajdowała się wieś Schlesierthal - dzisiaj na jej miejscu, w dolnie przełomu rzeki Bystrzycy znajduje się malownicze Jezioro Bystrzyckie. »
 
Jezioro Domowe Małe
Szczytno
Jezioro Domowe Małe jest bardzo malowniczym zakątkiem w Szczytnie i jednym z ulubionych celów wycieczek zarówno mieszkańców miejscowości jak i przybywających do Szczytna turystów. Jezioro jest otoczone pięknym, bardzo zadbanym i oświetlonym parkiem.. »
 

Jeziora i rzeki w Polsce

Wyniki 1 - 10 z 63 znalezionych
 
© 2007-2021 AlejaTurysty.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal jest prawem chroniony.
Get In Web Hotelisko.pl