Zapraszamy na targi
Znajdź nocleg
Miejscowość Region
Typ noclegu
Obiekty turystyczne
Miejscowość Region
Typ obiektu turystycznego
Oferty specjalne
Miejscowość Region
Rodzaj oferty
Firmy turystyczne
Miejscowość
Czego szukasz?
Mapy miejscowości
Miejscowość
Start > Obiekty turystyczne > Ciekawe miejsca > Pozostałe miejsca

Pozostałe miejsca w Polsce

Pozostałe miejsca w Polsce

Wyniki 1 - 10 z 98 znalezionych
 Podtopione lasy ostródzkie
Ostróda
Być może dla wielu z nas "podtopione lasy" nie kojarzą się z niczym fascynującym, a tym bardziej ładnym, ale jednak podtopione lasy w Ostródzie zasługują na szczególną uwagę... »
 
Palenica jest to wspaniały punkt wypadowy zarówno do pieszych jak również rowerowych, ale poza tym można oddawać się tam również innym atrakcjom. »
 
Altana Michasiowa
Krynica-Zdrój
Altana Michasiowa znajduje się w samym centrum Parku Zdrojowego w Krynicy-Zdroju. Jest to altana, która stoi na niedużej polanie... »
 
Amfiteatr
Ostróda
Ostródzki amfiteatr jest kolejną z szeregu inwestycji w Ostródzie zrealizowanych dzięki funduszom unijnym. Amfiteatr ten jest amfiteatrem bardzo nowoczesnym... »
 
Reklama Reklama

 
Basen Szymoszkowa
Zakopane
Basen Szymoszkowa znajduje się na Polanie Szymoszkowej i oferuje swoim gościom wspaniałą kąpiel w wodach geotermalnych oraz wspaniałe widoki na panoramę Tatr i Giewont. »
 
Baza rybacka
Rewal
W Rewalu znajduje się baza rybacka, do której warto się udać jeśli mamy ochotę obejrzeć jak rybacy pracują. Zazwyczaj w czasie gdy rybacy wracają z morza czekają na nich całe tłumy... »
 
Bowling
Darłowo
Bowling czyli najpopularniejsza odmiana gry w kręgle jest grą bardzo lubianą. Jeśli chcemy zagrać będąc na wakacjach w Darłowie możemy skorzystać z propozycji hotelu Jan... »
 
Bulwar nad Jeziorem Drwęckim
Ostróda
Nabrzeże Jeziora Drwęckiego, bulwar nad jeziorem to jedno z bardziej atrakcyjnych i najpiękniejszych miejsc w Ostródzie. »
 
Reklama Reklama

 
Chałupy są dzielnicą Władysławowa. Warto się tam udać, jeśli mamy ochotę poopalać się na plaży dla nudystów. Jest to również bardzo popularne miejsce do uprawiania windsurfingu. »
 
Dom Rybaka i wieża widokowa
Władysławowo
Dom Rybaka - najbardziej popularne we Władysławowie miejsce i jego niejako znak rozpoznawczy to typowa budowla socrealistyczna. Jego budowa przypada na lata 1953 - 1957. »
 

Pozostałe miejsca w Polsce

Wyniki 1 - 10 z 98 znalezionych
 
© 2007-2021 AlejaTurysty.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal jest prawem chroniony.
Get In Web Hotelisko.pl