Zapraszamy na targi
Znajdź nocleg
Miejscowość Region
Typ noclegu
Obiekty turystyczne
Miejscowość Region
Typ obiektu turystycznego
Oferty specjalne
Miejscowość Region
Rodzaj oferty
Firmy turystyczne
Miejscowość
Czego szukasz?
Mapy miejscowości
Miejscowość
Start > Obiekty turystyczne > Kultura, sztuka

Kultura i sztuka w Polsce

Kultura, sztuka w Polsce

Wyniki 1 - 10 z 204 znalezionych
Bałtycka Galeria Sztuki
Ustka
Bałtycka Galeria Sztuki w Ustce jest to galeria sztuki współczesnej. Znajduje się na ulicy Zaruskiego 1. Obiekt, w którym galeria się znajduje to zabytkowy spichlerz portowy. Jest tam dość duża... »
 
Beskidzka Galeria Sztuki
Szczyrk
Beskidzka Galeria Sztuki mieści się w Szczyrku przy ulicy Myśliwskiej 60. I jest to miejsce, które powinien odwiedzić każdy, kto chce zaczerpnąć nieco współczesnej sztuki... »
 
Bosmanat portu
Jastarnia
Bosmanat portu w Jastarni jest kolejnym z kilku miejsc w miejscowości, gdzie możemy obejrzeć godne uwagi zbiory rybackie. Znajdziemy tu między innymi zabytkowy, unikalny sprzęt rybacki... »
 
Cafe Galeria
Ciechocinek
Ciechocińska Cafe Galeria miesząca się przy ulicy Zdrojowej 14 jest miejscem niezwykłym. Jak już po samej nazwie możemy się domyślić jest to obiekt... »
 
Reklama Reklama

 
Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku
Gdańsk
Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku jest narodową instytucją kultury, której podstawowym celem jest ochrona dziedzictwa nautologicznego, czyli związanego z nauką o rozwoju i historii żeglugi, a także dziedzin jej pokrewnych. »
 
Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach
Mysłowice
Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach jest placówką muzealną utworzoną w 1975 roku. Na ekspozycję stałą muzeum składa się przede wszystkim zabytkowy sprzęt gaśniczy. »
 
Chata Jana Kocyana
Wisła
Chata Jana Kocyana to jedna z kilku osobliwości etnograficznych Beskidu Śląskiego. Chata została otwarta w 1987 roku. »
 
Dawny Ratusz
Świnoujście
Muzeum Rybołówstwa Morskiego znajduje się w budynku dawnego ratusza miejskiego. Budynek ten jest jednym z najstarszych obiektów w Świnoujściu. Obecnie możemy obejrzeć... »
 
Reklama Reklama

 
Dom Garharta i Carla Hauptmannów
Szklarska Poręba
Przy ulicy 11 listopada w Szklarskiej Porębie mieści się otwarty w 1995 roku oddział Muzeum Karkonoskiego. Placówka ta jest swoistym ośrodkiem miejscowej kultury. To tutaj animatorzy kultury podejmują szereg działań artystycznych... »
 
Dom Henryka Tomaszewskiego
Karpacz
Henryk Tomaszewski to twórca słynnego Teatru Pantomimy we Wrocławiu. Przez lata zgromadził niezwykle bogatą kolekcję lalek i zabawek, które prezentowane są w specjalnie stworzonym Muzeum... »
 

Kultura i sztuka w Polsce

Wyniki 1 - 10 z 204 znalezionych
 
© 2007-2022 AlejaTurysty.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal jest prawem chroniony.
Get In Web Hotelisko.pl