Zapraszamy na targi
Znajdź nocleg
Miejscowość Region
Typ noclegu
Obiekty turystyczne
Miejscowość Region
Typ obiektu turystycznego
Oferty specjalne
Miejscowość Region
Rodzaj oferty
Firmy turystyczne
Miejscowość
Czego szukasz?
Mapy miejscowości
Miejscowość
Start > Obiekty turystyczne > Aktywny wypoczynek > Trasy rowerowe

Trasy rowerowe w Polsce

Trasy rowerowe w Polsce

Wyniki 1 - 10 z 12 znalezionych
Ustroń i jego okolice to fantastyczne, wprost wymarzone miejsca na wycieczki rowerowe z racji całego mnóstwa szlaków rowerowych, które mają bardzo zróżnicowaną długość a także stopień trudności. »
 
Meta Tour de Pologne
Karpacz
Tour de Pologne jest jedną z imprez z cyklu ProTour w której startuje 20 najlepszych zespołów na świecie. W latach 1999 - 2007 wyścig miał swoją metę na Orlinku w Karpaczu... »
 
Pomimo tego, że różnica wysokości na trasie wynosi około 220 metrów, jest ona trasą bardzo przyjemną i łatwą, która idealnie nadaje się na rodzinne wycieczki. »
 
Pokonanie Pętli przez Jakubik i Kopciową powinno nam zająć około 1,5 godziny. Różnica wysokości wynosi około 160 metrów... »
 
Reklama Reklama

 
Trasa o długości prawie 68 kilometrów. Start w Węgorzewie i dalej jedziemy przez: Srokowo, Siniec, Mazany, Parcz, Pilwa, Radzieje. »
 
Jest to trasa rowerowa mająca nieco ponad 44 kilometry długości i poprowadzi nas przez Kal, Kalskie Nowiny, Trygort z powrotem do Węgorzewa. »
 
Trasa ta jak widać jest dość długa, ma około 103 kilometry długości. Ten akurat szlak jest szlakiem o bardzo różnym stopniu trudności... »
 
est to trasa bardzo łatwa i niedługa, ma 42,5 kilometra długości. Jedziemy przez Węgorzewo do Pereł, dalej mijamy Rudziszki, Pasternak... »
 
Reklama Reklama

 
Trasa o długości 55 kilometrów. Jedziemy przez: Węgorzewo, Stręgiel, Stręgielek, Przytuły, Wilkus, Przerwanki, Jeziorowskie, Kruklanki, Przerwanki... »
 
Długość trasy to prawie 85 kilometrów zatem wcale nie mało. Zaczynamy w Węgorzewie a dalej jedziemy przez Pozezdrze, Giżycko... »
 

Trasy rowerowe w Polsce

Wyniki 1 - 10 z 12 znalezionych
 
© 2007-2021 AlejaTurysty.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal jest prawem chroniony.
Get In Web Hotelisko.pl