Zapraszamy na targi
Znajdź nocleg
Miejscowość Region
Typ noclegu
Obiekty turystyczne
Miejscowość Region
Typ obiektu turystycznego
Oferty specjalne
Miejscowość Region
Rodzaj oferty
Firmy turystyczne
Miejscowość
Czego szukasz?
Mapy miejscowości
Miejscowość
Start > Obiekty turystyczne > Aktywny wypoczynek > Trasy spacerowe i promenady

Trasy spacerowe i promenady w Polsce

Trasy spacerowe i promenady w Polsce

Wyniki 1 - 10 z 26 znalezionych
Aleja Gwiazd Bluesa
Sława
Aleja Gwiazd Bluesa mieści się w samym centrum Sławy, na Nowym Rynku i jest to pierwsza tego rodzaju Aleja w kraju, której uroczystego otwarcia dokonano 3 maja 2013 roku. »
 
Błędne Skały są zespołem bloków skalnych. Znajdują się na wysokości 853 m n.p.m. tworząc bardzo ciekawy, malowniczy labirynt będący skalnym miastem. »
 
Bulwar Nadmorski
Władysławowo
Bulwar Nadmorski we Władysławowie to niezwykłe miejsce. Świetnie nadaje się do długich spacerów. Każdy, kto będzie we Władysławowie powinien znaleźć chwilę na spacer tą drogą... »
 
Czarny Stawek
Łeba
Bardzo popularny w Łebie Łabędzi Staw czyli Czarny Stawek to miejsce wyjątkowe. Można tam w ciszy i spokoju pochodzić i podziwiać piękną przyrodę. Mamy do dyspozycji drewniany mostek... »
 
Reklama Reklama

 
Deptak
Świnoujście
Świnoujski deptak znajduje się przy ulicy Monte Cassino i Bohaterów Września. Powstał on całkiem niedawno temu i na swój sposób jest on miejscem wyjątkowym. »
 
Deptak
Darłowo
Darłowski deptak jest miejscem, w którym powinniśmy się znaleźć choć raz będąc właśnie w Darłowie. Znajduje się on przy ulicy Powstańców Warszawskich. »
 
Droga pod Reglami jest ścieżką spacerową, która prowadzi u podłuża wzniesień, na przedgórzu Tatr Zachodnich. »
 
Falochron i krzyż nawigacyjny
Łeba
Falochron w Łebie powstał w 2000 roku. Znajduje się on u wyjścia z portu i dzięki niemu wpływanie statków do partu jest o wiele bezpieczniejsze niż dotychczas. Falochron jest ciekawą... »
 
Reklama Reklama

 
Falochrony
Świnoujście
W Świnoujściu istnieją dwa falochrony, jeden krótszy, a drugi wyjątkowo długi. Warto znaleźć się na każdym, bo oba mają dużo do zaoferowania. Falochron Zachodni liczy sobie... »
 
Krynicki Deptak
Krynica-Zdrój
Krynicki deptak jest miejscem, które koniecznie musimy odwiedzić będąc w Krynicy-Zdroju, bo to właśnie tutaj wszystkie najważniejsze zabudowania uzdrowiskowe miasta. »
 

Trasy spacerowe i promenady w Polsce

Wyniki 1 - 10 z 26 znalezionych
 
© 2007-2021 AlejaTurysty.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal jest prawem chroniony.
Get In Web Hotelisko.pl