Zapraszamy na targi
Znajdź nocleg
Miejscowość Region
Typ noclegu
Obiekty turystyczne
Miejscowość Region
Typ obiektu turystycznego
Oferty specjalne
Miejscowość Region
Rodzaj oferty
Firmy turystyczne
Miejscowość
Czego szukasz?
Mapy miejscowości
Miejscowość
Start > Poronin > Obiekty turystyczne Poronin > Przyroda Poronin > Jeziora i rzeki Poronin
 

Poronin - Obiekty turystyczne

Jeziora i rzeki w Poroninie

Wyniki 1 - 10 z 19 znalezionych
Jedyniak
(~13.7 km)
Jedyniak jest niewielkich rozmiarów stawkiem zaliczanym do grupy Gąsienicowych Stawów. Znajduje się on w Dolinie Gąsienicowej... »
 
Samotniak
(~13.9 km)
Samotniak jest obecnie wyschniętym całkowicie stawem należącym do grupy Gąsienicowych Stawów, znajduje się on w Dolinie Gąsienicowej... »
 
Dwoiśniak
(~13.9 km)
Dwoiśniak to dwa niewielkich rozmiarów stawki, z których jeden jest wyschnięty na chwilę obecną. Dwoiśniak znajduje się w Dolinie Zielonej Gąsienicowej... »
 
Czerwony Staw Pańszczycki
(~14 km)
Czerwony Staw Pańszczycki jest małym jeziorkiem tatrzańskim o powierzchni niespełna 0,3 ha położonym na wysokości 1654 m n.p.m. »
 
Reklama Reklama

 
Waksmundzkie Stawki
(~14 km)
Waksmundzkie Stawki to dwa niewielkie jeziorka znajdujące się na Zadniej Równicy, na najwyższym piętrze Doliny Waksmundzkiej... »
 
Waksmundzkie Oka
(~14.2 km)
Pod nazwą Waksmundzkie Oka kryją się dwa niewielkich rozmiarów okresowe jeziorka znajdujące się na Pośredniej Równicy... »
 
Troiśniak
(~14.3 km)
Troiśniak to grupa trzech niedużych stawków. Nazywane są one również Żabimi Stawkami bądź Trójniakiem. Te nieduże jeziorka znajdują się w zachodniej części Zielonej Doliny Gąsienicowej... »
 
Czarny Staw Gąsienicowy
(~14.8 km)
Czarny Staw Gąsienicowy jest jeziorem polodowcowym, jednym z grupy Gąsienicowych Stawów w Tatrach Wysokich. Znajduje się na wysokości 1624 m n.p.m w cyrku polodowcowym... »
 
Reklama Reklama

 
Zadni Staw Gąsienicowy
(~15.9 km)
Zadni Staw Gąsienicowy jest jeziorem tatrzańskim należącym do grupy Gąsienicowych Stawów. Znajduje się ono na wysokości 1852 m n.p.m... »
 
Wodogrzmoty Mickiewicza
(~16.3 km)
Słynne Wodogrzmoty Mickiewicza często nazywane są również Wodospadami Mickiewicza. Są to wodospady znajdujące się w Tatrach Wysokich, które... »
 

Jeziora i rzeki Poronin

Wyniki 1 - 10 z 19 znalezionych
 
© 2007-2018 AlejaTurysty.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal jest prawem chroniony.
Get In Web Hotelisko.pl