Zapraszamy na targi
Znajdź nocleg
Miejscowość Region
Typ noclegu
Obiekty turystyczne
Miejscowość Region
Typ obiektu turystycznego
Oferty specjalne
Miejscowość Region
Rodzaj oferty
Firmy turystyczne
Miejscowość
Czego szukasz?
Mapy miejscowości
Miejscowość
Start > Szczyrk > Obiekty turystyczne Szczyrk
 

Szczyrk - Obiekty turystyczne

Możesz sprecyzować wyniki wybierając typ obiektu turystycznego

   (zobacz indeks)
Wyniki 1 - 10 z 63 znalezionych
Beskidzka Galeria Sztuki
Szczyrk (~0.5 km)
Beskidzka Galeria Sztuki mieści się w Szczyrku przy ulicy Myśliwskiej 60. I jest to miejsce, które powinien odwiedzić każdy, kto chce zaczerpnąć nieco współczesnej sztuki... »
 
Kościół parafialny p.w. św. Jakuba
Szczyrk (~1.5 km)
Kościół parafialny pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła w Szczyrku to przepiękna budowla warta obejrzenia. Jego budowa przypada na lata 1797 – 1800. zatem obecnie zabytek... »
 
Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski
Szczyrk (~1.6 km)
Kościół Matki Boskiej Królowej Polski jest zwany Sanktuarium "na Górce", gdyż mieści się on południowym stoku Magury. Z miejscem tym związana jest niezwykła historia... »
 
Jaskinia Lodowa
(~2.5 km)
Jaskinia Lodowa usytuowana jest na południowo-wschodnim stoku Hycry (szczyt o wysokości 929 metrów nad poziomem morza będący najwyższym punktem grzbietu zwanego... »
 
Reklama Reklama

 
Szczyt Trzy Kopce
(~4.4 km)
Trzy Kopce są szczytem w Beskidzkie Śląskim i liczą sobie 1082 m n.p.m. Znajdują się około 750 metrów na południowy zachód od Klimczoka. Jest to szczyt graniczny pomiędzy... »
 
Jaskinia w Trzech Kopcach
(~4.4 km)
askinia w Trzech Kopcach nazywana jest również Grotą Klimczoka. Ta osuwiskowa szczelinowa jaskinia zlokalizowana jest w masywie Trzech Kopców... »
 
Jaskinia Malinowska
(~6.8 km)
Jaskinia Malinowska znajduje się pod stokiem góry Malinów w Beskidzie Śląskim na wysokości 1080 metrów. Jest jedną z atrakcji szlaku czerwonego prowadzącego z Salmopola na Malinów... »
 
Jaskinia Malinowska
(~8 km)
Jaskinia Malinowska jest jaskinią zlokalizowaną w Beskidzkie Śląskim, pod szczytem góry o nazwie Malinów. Otwór wejściowy do jaskini mieści się... »
 
Reklama Reklama

 
Malinowskie Skały
(~8 km)
Malinowskie Skały to tak zwany punkt zwornikowy łączący główny grzbiet Beskidu Śląskiego i ramienia Malinowa, który rozdziela źródła Wisły i rzeki Żylicy. Ten szczyt w głównym grzbiecie... »
 
Jaskinia Salmopolska
(~8.2 km)
Jaskinia Salmopolska jest jaskinią położoną na zachodnich stokach schodzących z Przełęczy Salmopolskiej w stronę miejscowości Wisła. »
 

Obiekty turystyczne Szczyrk

Wyniki 1 - 10 z 63 znalezionych
 
© 2007-2020 AlejaTurysty.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal jest prawem chroniony.
Get In Web Hotelisko.pl