Zapraszamy na targi
Znajdź nocleg
Miejscowość Region
Typ noclegu
Obiekty turystyczne
Miejscowość Region
Typ obiektu turystycznego
Oferty specjalne
Miejscowość Region
Rodzaj oferty
Firmy turystyczne
Miejscowość
Czego szukasz?
Mapy miejscowości
Miejscowość
Start > Szklarska Poręba > Obiekty turystyczne Szklarska Poręba
 

Szklarska Poręba - Obiekty turystyczne

Możesz sprecyzować wyniki wybierając typ obiektu turystycznego

   (zobacz indeks)
Wyniki 1 - 10 z 66 znalezionych
Kościół p.w. Bożego Ciała
Szklarska Poręba (~0.7 km)
Kościół pod wezwaniem Bożego Ciała, wybudowany został w stylu neoromańskim. Jak każda tego typu budowla, ma on swoją historię. Swego czasu większość mieszkańców Szklarskiej Poręby wyznawała protestantyzm... »
 
Dom Garharta i Carla Hauptmannów
Szklarska Poręba (~1.5 km)
Przy ulicy 11 listopada w Szklarskiej Porębie mieści się otwarty w 1995 roku oddział Muzeum Karkonoskiego. Placówka ta jest swoistym ośrodkiem miejscowej kultury. To tutaj animatorzy kultury podejmują szereg działań artystycznych... »
 
Leśna Huta
Szklarska Poręba (~1.6 km)
Okolice Szklarskiej Poręby to swego rodzaju polskie zagłębie hutnictwa i produkcji szkła. Wieloletnią tradycję wyrobu przepięknych szklanych przedmiotów kontynuuje tutaj obecnie mieszcząca... »
 
Dinopark
Szklarska Poręba (~1.9 km)
Bez wątpienia jednym z takich miejsc, które warto odwiedzić w Szklarskiej Porębie jest Dinopark. Tę atrakcję obowiązkowo trzeba zaliczyć, jeśli wybieramy się na wakacje z dziećmi, ale wbrew pozorom nie tylko... »
 
Reklama Reklama

 
Czerwona Jama
Szklarska Poręba (~2.2 km)
W okolicach Szklarskiej Poręby znajdą coś dla siebie także miłośnicy jaskiń. Karkonosze kryją bowiem mnóstwo tego typu obiektów: od tych niewielkich do dość dużych kamiennych grot. »
 
Wodospad Kamieńczyka
Szklarska Poręba (~2.6 km)
Składający się z trzech kaskad o łącznej wysokości 27 metrów Wodospad Kamieńczyka w Szklarskiej Porębie śmiało może bowiem równać się z pięknymi zagranicznymi kaskadami przyciągającymi corocznie... »
 
Krzywe Baszty
Szklarska Poręba (~2.8 km)
Okolice Szklarskiej Poręby to prawdziwe zagłębie skał i skałek, a zarazem raj dla miłośników skałkowej wspinaczki w naturalnych warunkach. Jedną z takich grup są słynne Krzywe Baszty. Ta granitowa grupa skalna znajduje się... »
 
Zakręt Śmierci
Szklarska Poręba (~2.9 km)
Zakręt Śmierci to fragment ostrego łuku na trasie do Świeradowa-Zdrój. Trasa na której znajduje się Zakręt Śmierci nie przypomina bowiem innych polskich dróg. Już samo jej usytuowanie na dość... »
 
Reklama Reklama

 
Ścieżka przyrodnicza na Szrenicę
(~2.9 km)
W trakcie wędrówki ścieżką poznamy florę i faunę trzech pięter roślinnych Karkonoszy: piętra regla dolnego , regla górnego i subalpejskiego. Zapoznamy się z procesami przebudowy... »
 
Wysoki Kamień
Szklarska Poręba (~3.2 km)
Wysoki Kamień to wzniesienie uważane jest za najwspanialszy punkt widokowy w Sudetach. Dlaczego? Otóż widać stąd niemal całe Sudety. Wystarczy spojrzeć w dół, aby naszym oczom ukazały się całe Karkonosze, od Przełęczy... »
 

Obiekty turystyczne Szklarska Poręba

Wyniki 1 - 10 z 66 znalezionych
 
© 2007-2020 AlejaTurysty.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal jest prawem chroniony.
Get In Web Hotelisko.pl