Zapraszamy na targi
Znajdź nocleg
Miejscowość Region
Typ noclegu
Obiekty turystyczne
Miejscowość Region
Typ obiektu turystycznego
Oferty specjalne
Miejscowość Region
Rodzaj oferty
Firmy turystyczne
Miejscowość
Czego szukasz?
Mapy miejscowości
Miejscowość
Start > Szklarska Poręba > Obiekty turystyczne Szklarska Poręba > Aktywny wypoczynek Szklarska Poręba
 

Szklarska Poręba - Obiekty turystyczne

Aktywny wypoczynek w Szklarskiej Porębie

Wyniki 1 - 10 z 10 znalezionych
Dinopark
Szklarska Poręba (~1.9 km)
Bez wątpienia jednym z takich miejsc, które warto odwiedzić w Szklarskiej Porębie jest Dinopark. Tę atrakcję obowiązkowo trzeba zaliczyć, jeśli wybieramy się na wakacje z dziećmi, ale wbrew pozorom nie tylko... »
 
Zakręt Śmierci
Szklarska Poręba (~2.9 km)
Zakręt Śmierci to fragment ostrego łuku na trasie do Świeradowa-Zdrój. Trasa na której znajduje się Zakręt Śmierci nie przypomina bowiem innych polskich dróg. Już samo jej usytuowanie na dość... »
 
Złoty Widok
Szklarska Poręba (~5.1 km)
Złoty Widok jest niewielkim szczytem górskim Karkonoszy. Znajduje się w północno -zachodniej części Pogórza Karkonoskiego. Zbocza od strony południowo-zachodniej oraz północno wschodniej są niezbyt strome. »
 
Astrościeżka w Izerach
Jakuszyce (~12.2 km)
Przy stacji Jakuszycach Orle utworzono nowy projekt dla miłośników gwiazd. Astrościeżka w Izerach, bo o nią chodzi, pozwala przebyć swoistą podróż przez Układ Słoneczny. Ta ścieżka dydaktyczna to lekcja z geografii, astronomii i... »
 
Reklama Reklama

 
Stacja Turystyczna Orle
Szklarska Poręba (~12.2 km)
Stacja Turystyczna Orle to schronisko górskie o niepowtarzalnym charakterze i usytuowaniu. Doskonała lokalizacja przy trasie karkonoskich szlaków i ścieżek narciarskich, na samym... »
 
Ośrodek edukacyjny
Świeradów-Zdrój (~19.3 km)
Ośrodek edukacyjny o nazwie Izery Trzech Żywiołów został otarty 5 października 2012 roku. Jest to niesamowite przedsięwzięcie, które zrealizowane zostało w ramach projektu Nadleśnictwa Świeradów "Izery Trzech Żywiołów". »
 
Meta Tour de Pologne
Karpacz (~20.6 km)
Tour de Pologne jest jedną z imprez z cyklu ProTour w której startuje 20 najlepszych zespołów na świecie. W latach 1999 - 2007 wyścig miał swoją metę na Orlinku w Karpaczu... »
 
Ośrodek sportów ekstremalnych Orlinek w Karpaczu
Karpacz (~21 km)
Ośrodek sportów ekstremalnych Orlinek w Karpaczu mieści się przy skoczni narciarskiej K85 Orlinek i jest jednym z największych parków linowych w Polsce. Znajduje się w nim m.in... »
 
Reklama Reklama

 
Skocznia narciarska Orlinek
Karpacz (~21 km)
Skocznia narciarska Orlinek posiada punkt konstrukcyjny K85. Skocznia nosi imię byłego znakomitego skoczka narciarskiego z Polski... »
 
Park Linowy Tarzan
Karpacz (~21.2 km)
Park Linowy Tarzan to miejsce zapewniające rozrywkę i dostarczające niezapomnianych wrażeń dla całej rodziny. Na uczestników czekają do przejścia trasy - Skok Tarzana oraz Spacer Tarzana... »
 
1

Aktywnie na urlopie Szklarska Poręba

Wyniki 1 - 10 z 10 znalezionych
 
© 2007-2020 AlejaTurysty.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal jest prawem chroniony.
Get In Web Hotelisko.pl