Zapraszamy na targi
Znajdź nocleg
Miejscowość Region
Typ noclegu
Obiekty turystyczne
Miejscowość Region
Typ obiektu turystycznego
Oferty specjalne
Miejscowość Region
Rodzaj oferty
Firmy turystyczne
Miejscowość
Czego szukasz?
Mapy miejscowości
Miejscowość
Start > Ustka > Obiekty turystyczne Ustka
 

Ustka - Obiekty turystyczne

Możesz sprecyzować wyniki wybierając typ obiektu turystycznego

   (zobacz indeks)
Wyniki 1 - 10 z 18 znalezionych
Dworzec PKP
Ustka (~0.2 km)
Dworzec PKP w Ustce jest pięknym zabytkowym budynkiem pochodzącym z roku 1876. W tym też roku zaczęły w mieście kursować pierwsze pociągi. Każdy taki kurs pociągiem trwał dość długo... »
 
Kościół p.w. Najświętszego Zbawiciela
Ustka (~0.7 km)
Kościół p. w. Najświętszego Zbawiciela mieszczący się przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego jest bardzo ważnym i pięknym zabytkiem, jednak swego czasu, jeszcze przed rozpoczęciem... »
 
Tablica Pamiątkowa poświęcona gen. Sosabowskiemu
Ustka (~0.8 km)
Tablica Pamiątkowa poświęcona generałowi Sosabowskiemu znajduję się na skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej z Jagiellońską. Tablica ta powstała ku pamięci bardzo ważnego... »
 
Stare Miasto
Ustka (~0.9 km)
Ustecka Starówka, czyli Stare Miasto znajduje się na ulicy Marynarki Polskiej i na ulicy Kosynierów. Jest to miejsce niezwykłe, gdzie naprawdę czuć ducha dawnych czasów. Jak wiadomo, Ustka... »
 
Reklama Reklama

 
Muzeum Chleba
Ustka (~1.2 km)
Bardzo ciekawe i warte odwiedzenia jest Muzeum Chleba znajdujące się na ulicy Marynarki Polskiej 49. Jest ono umiejscowione na poddaszu starej piekarni. Założył je piekarz Eugeniusz Brzóska. »
 
Skwer im. Jana Pawła
(~1.2 km)
Skwer imienia Jana Pawła w Ustce znajdujący się na Ulicy Marynarki Polskiej, niedaleko portu jest miejscem zabytkowym o niezwykłej historii. Dawniej był on nazywany Zaułkiem Kapitańskim... »
 
Magazyn spirytusu
Ustka (~1.3 km)
Na zachodniej stronie portu możemy zobaczyć budynek wzniesiony z czerwonej cegły. Jest to dawny magazyn spirytusu powstały w 1886 roku. Alkohol był tutaj dowożony torami... »
 
Spływy kajakowe
Ustka (~1.3 km)
Spływy kajakowe rzeką Słupią są z pewnością idealnym rozwiązaniem dla osób lubiących wyzwania i jednocześnie bliskość natury. Możemy naturalnie zadecydować o długości trasy i stopniu... »
 
Reklama Reklama

 
Czerwone szopy
Ustka (~1.3 km)
Czerwone Szopy to budynki zupełnie wyjątkowe. Prawdopodobnie pochodzą one z roku 1867. W tym okresie na całym wybrzeżu co krok można było spotkać takie właśnie drewniane... »
 
Umierający wojownik
Ustka (~1.4 km)
Na ulicy Chopina w Parku Nadmorskim w Ustce możemy podziwiać piękny pomnik przedstawiający śmiertelnie ugodzonego wojownika. Owy wojownik resztkami sił zasłania się tarczą, na której... »
 

Obiekty turystyczne Ustka

Wyniki 1 - 10 z 18 znalezionych
 
© 2007-2019 AlejaTurysty.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal jest prawem chroniony.
Get In Web Hotelisko.pl