Zapraszamy na targi
Znajdź nocleg
Miejscowość Region
Typ noclegu
Obiekty turystyczne
Miejscowość Region
Typ obiektu turystycznego
Oferty specjalne
Miejscowość Region
Rodzaj oferty
Firmy turystyczne
Miejscowość
Czego szukasz?
Mapy miejscowości
Miejscowość
Start > Władysławowo > Obiekty turystyczne Władysławowo
 

Władysławowo - Obiekty turystyczne

Możesz sprecyzować wyniki wybierając typ obiektu turystycznego

   (zobacz indeks)
Wyniki 1 - 10 z 21 znalezionych
Centrum Pamięci Generała Hallera i Błękitnej Armii
Władysławowo (~0.3 km)
Na ulicy Morskiej znajduje się drewniany dom z bardzo ciekawą zawartością w środku. Jest to dawna drewniana willa generała Józefa Hallera, w której zamieszkiwał wraz z rodziną, gdy przyjeżdżał... »
 
Zabytkowe domy
Władysławowo (~0.3 km)
We Władysławowie znajdziemy kilka zabytkowych domów wartych obejrzenia. Jednym z nich jest dom wybudowany w 1922 roku znajdujący się na ulicy Merkleina 4. Kolejny to dom generała... »
 
Galeria Morska
Władysławowo (~0.3 km)
Galeria Morska we Władysławowie jest miejscem, które z pewnością warto odwiedzić. Nie znajduje się ona bowiem w żadnym budynku, ale.... na kutrze rybackim! »
 
Tarzan Park
Władysławowo (~0.3 km)
Tarzan Park mieszczący się przy ulicy Żeromskiego 37 to wspaniała propozycja dla wszystkich osób chcący spędzić czas bardzo aktywnie. Park jest tak skonstruowany, że korzystać z jego... »
 
Reklama Reklama

 
Lunapark Sowiński
Władysławowo (~0.5 km)
Lunapark Sowiński mieści się na ulicy Generała Hallera. Znajduje się zaraz przy Domu Rybaka. Bardzo łatwo tam trafić ponieważ jest to w samym centrum Władysławowa. »
 
Muzeum Motyli
Władysławowo (~0.6 km)
Muzeum motyli znajdujące się na wieży widokowej w Domu Rybaka jest to prywatna kolekcja rodzinna. Pierwsze okazy zachowane do dziś w doskonałym stanie pochodzą z początku... »
 
Dom Rybaka i wieża widokowa
Władysławowo (~0.6 km)
Dom Rybaka - najbardziej popularne we Władysławowie miejsce i jego niejako znak rozpoznawczy to typowa budowla socrealistyczna. Jego budowa przypada na lata 1953 - 1957. »
 
Pomnik generała Hallera
Władysławowo (~0.6 km)
Pomnik generała Józefa Hallera jest pomnikiem bardzo ważnym dla Władysławowa ze względu na historię miasta, w której Haller miał spory udział. Dlatego też co roku z okazji rocznicy... »
 
Reklama Reklama

 
Park Przyrodniczy
Władysławowo (~0.7 km)
Park Przyrodniczy PHARE znajduje się w bardzo uroczej i malowniczej okolicy. Do parku możemy dostać się dziesięcioma bramami, które zostały specjalnie stworzone na kształt drzew. »
 
Centralny Ośrodek Sportu - basen
Władysławowo (~0.8 km)
Nad samym morzem znajduje się Centralny Ośrodek Sportu, który jest świetną alternatywą na chłodniejsze i deszczowe dni podczas urlopu, bowiem jest to doskonały kompleks... »
 

Obiekty turystyczne Władysławowo

Wyniki 1 - 10 z 21 znalezionych
 
© 2007-2019 AlejaTurysty.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal jest prawem chroniony.
Get In Web Hotelisko.pl