Zapraszamy na targi
Znajdź nocleg
Miejscowość Region
Typ noclegu
Obiekty turystyczne
Miejscowość Region
Typ obiektu turystycznego
Oferty specjalne
Miejscowość Region
Rodzaj oferty
Firmy turystyczne
Miejscowość
Czego szukasz?
Mapy miejscowości
Miejscowość
Start > Zostań redaktorem

Zostań redaktorem

AlejaTurysty.pl to kompleksowy przewodnik dla turystów w Polsce. Staramy się dostarczyć jak najwięcej informacji o atrakcyjnych miejscach w Polsce. Jeśli lubisz podróże, dysponujesz wolnym czasem oraz masz chęć do pisania i współtworzenia naszego projektu – zapraszamy do współpracy. Szukamy osób chętnych do opisywania atrakcji turystycznych, zabytków, wycieczek, szlaków etc. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje.

Co oferujemy? Możliwość współtworzenia jednego z najciekawszych portali turystycznych w Polsce, zaistnienia w dziale Redakcja portalu, a także atrakcyjne nagrody w cyklicznie organizowanych konkursach (pobyty w hotelach, pakiety spa, książki i akcesoria dla turystów).

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy – przedstawimy naszą propozycję lub załóż konto użytkownika i po prostu pomóż nam w tworzeniu portalu – przygotowuj opisy ciekawych miejsc, dodawaj zdjęcia – najaktywniejsi użytkownicy zostaną wynagrodzeni – szczegóły w pulpicie użytkownika – zarejestruj się.
 
© 2007-2021 AlejaTurysty.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal jest prawem chroniony.
Get In Web Hotelisko.pl