Zapraszamy na targi
Znajdź nocleg
Miejscowość Region
Typ noclegu
Obiekty turystyczne
Miejscowość Region
Typ obiektu turystycznego
Oferty specjalne
Miejscowość Region
Rodzaj oferty
Firmy turystyczne
Miejscowość
Czego szukasz?
Mapy miejscowości
Miejscowość
Start > Obiekty turystyczne > Kultura, sztuka > Muzea

Muzea w Polsce

Muzea w Polsce

Wyniki 1 - 10 z 192 znalezionych
Bałtycka Galeria Sztuki
Ustka
Bałtycka Galeria Sztuki w Ustce jest to galeria sztuki współczesnej. Znajduje się na ulicy Zaruskiego 1. Obiekt, w którym galeria się znajduje to zabytkowy spichlerz portowy. Jest tam dość duża... »
 
Beskidzka Galeria Sztuki
Szczyrk
Beskidzka Galeria Sztuki mieści się w Szczyrku przy ulicy Myśliwskiej 60. I jest to miejsce, które powinien odwiedzić każdy, kto chce zaczerpnąć nieco współczesnej sztuki... »
 
Bosmanat portu
Jastarnia
Bosmanat portu w Jastarni jest kolejnym z kilku miejsc w miejscowości, gdzie możemy obejrzeć godne uwagi zbiory rybackie. Znajdziemy tu między innymi zabytkowy, unikalny sprzęt rybacki... »
 
Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku
Gdańsk
Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku jest narodową instytucją kultury, której podstawowym celem jest ochrona dziedzictwa nautologicznego, czyli związanego z nauką o rozwoju i historii żeglugi, a także dziedzin jej pokrewnych. »
 
Reklama Reklama

 
Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach
Mysłowice
Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach jest placówką muzealną utworzoną w 1975 roku. Na ekspozycję stałą muzeum składa się przede wszystkim zabytkowy sprzęt gaśniczy. »
 
Dawny Ratusz
Świnoujście
Muzeum Rybołówstwa Morskiego znajduje się w budynku dawnego ratusza miejskiego. Budynek ten jest jednym z najstarszych obiektów w Świnoujściu. Obecnie możemy obejrzeć... »
 
Dom Garharta i Carla Hauptmannów
Szklarska Poręba
Przy ulicy 11 listopada w Szklarskiej Porębie mieści się otwarty w 1995 roku oddział Muzeum Karkonoskiego. Placówka ta jest swoistym ośrodkiem miejscowej kultury. To tutaj animatorzy kultury podejmują szereg działań artystycznych... »
 
Dom Henryka Tomaszewskiego
Karpacz
Henryk Tomaszewski to twórca słynnego Teatru Pantomimy we Wrocławiu. Przez lata zgromadził niezwykle bogatą kolekcję lalek i zabawek, które prezentowane są w specjalnie stworzonym Muzeum... »
 
Reklama Reklama

 
Galeria Sztuki im. Włodzimierza i Jerzego Kulczyckich
Zakopane
Galeria Sztuki im. Włodzimierza i Jerzego Kulczyckich znajduje się na ulicy Koziniec 8. Jest to wspaniała kolekcja, której początki sięgają 1906 roku. »
 
Galeria Sztuki Współczesnej
Kołobrzeg
Galeria Sztuki Współczesnej znajduje się na ulicy Armii Krajowej 12 i mieści się w budynku Ratusza. Otwarta została w 1988 roku. Od tego czasu zostało tam zorganizowanych już przeszło... »
 

Muzea w Polsce

Wyniki 1 - 10 z 192 znalezionych
 
© 2007-2021 AlejaTurysty.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal jest prawem chroniony.
Get In Web Hotelisko.pl