Zapraszamy na targi
Znajdź nocleg
Miejscowość Region
Typ noclegu
Obiekty turystyczne
Miejscowość Region
Typ obiektu turystycznego
Oferty specjalne
Miejscowość Region
Rodzaj oferty
Firmy turystyczne
Miejscowość
Czego szukasz?
Mapy miejscowości
Miejscowość
Start > Obiekty turystyczne > Aktywny wypoczynek > Punkty widokowe

Tarasy widokowe w Polsce

Punkty widokowe w Polsce

Wyniki 1 - 10 z 16 znalezionych
Astrościeżka w Izerach
Jakuszyce
Przy stacji Jakuszycach Orle utworzono nowy projekt dla miłośników gwiazd. Astrościeżka w Izerach, bo o nią chodzi, pozwala przebyć swoistą podróż przez Układ Słoneczny. Ta ścieżka dydaktyczna to lekcja z geografii, astronomii i... »
 
Góra Parkowa
Krynica-Zdrój
Góra Parkowa znajduje się na wysokości 742 m n.p.m. Jest to szczyt położony w Paśmie Jaworzyny, w Beskidzie Sądeckim, na obszarze miejscowości Krynica-Zdrój. »
 
Jaworzyna Krynicka zwana także po prostu Jaworzyną jest szczytem znajdującym się na wysokości 1114 m n.p.m., w Beskidzie Sądeckim. »
 
Małopolski Przełom Wisły jest uznany nie bez powodu za jeden z piękniejszych przełomów Wisły, gdzie możemy podziwiać niezwykły wręcz krajobraz »
 
Reklama Reklama

 
Rejs statkiem wycieczkowym po Jeziorze Czorsztyńskim jest niezapomnianą, wspaniałą, a także bardzo romantyczną przygodą. »
 
Rejsy po Wiśle w Kazimierzu Dolnym
Kazimierz Dolny
Rejs po Wiśle w Kazimierzu Dolnym na pewno będzie wspaniałym przeżyciem, dlatego też warto skorzystać z oferty. Statki kursują cały dzień »
 
Skocznia narciarska Orlinek
Karpacz
Skocznia narciarska Orlinek posiada punkt konstrukcyjny K85. Skocznia nosi imię byłego znakomitego skoczka narciarskiego z Polski... »
 
Spływ przełomem Dunajca jest niesamowitą przygodą i wycieczką podczas której możemy podziwiać fantastyczne, malownicze pasmo górskie jakim są Pieniny. »
 
Reklama Reklama

 
Stacja Turystyczna Orle
Szklarska Poręba
Stacja Turystyczna Orle to schronisko górskie o niepowtarzalnym charakterze i usytuowaniu. Doskonała lokalizacja przy trasie karkonoskich szlaków i ścieżek narciarskich, na samym... »
 
Szczeliniec Wielki jest najwyższym szczytem w Górach Stołowych. Liczy sobie 919 m n.p.m. Znajduje się on na obszarze Parku Narodowego Gór Stołowych »
 

Tarasy widokowe w Polsce

Wyniki 1 - 10 z 16 znalezionych
 
© 2007-2021 AlejaTurysty.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal jest prawem chroniony.
Get In Web Hotelisko.pl