Zapraszamy na targi
Znajdź nocleg
Miejscowość Region
Typ noclegu
Obiekty turystyczne
Miejscowość Region
Typ obiektu turystycznego
Oferty specjalne
Miejscowość Region
Rodzaj oferty
Firmy turystyczne
Miejscowość
Czego szukasz?
Mapy miejscowości
Miejscowość
Start > Obiekty turystyczne > Przyroda > Ścieżki dydaktyczne

Ścieżki przyrodnicze w Polsce

Ścieżki dydaktyczne w Polsce

Wyniki 1 - 9 z 9 znalezionych
Astrościeżka w Izerach
Jakuszyce
Przy stacji Jakuszycach Orle utworzono nowy projekt dla miłośników gwiazd. Astrościeżka w Izerach, bo o nią chodzi, pozwala przebyć swoistą podróż przez Układ Słoneczny. Ta ścieżka dydaktyczna to lekcja z geografii, astronomii i... »
 
Ścieżka edukacyjna
Krynica-Zdrój
Ścieżka edukacyjna "Na Rakowcu" jest ścieżką oznakowaną i posiada ona dziewięć przystanków. Są to wspaniałe stanowiska obserwacji przyrodniczej. »
 
Ścieżka edukacyjna na Górze Parkowej
Krynica-Zdrój
Góra Parkowa, dawniej zwana Górą Źródlaną jest jednym z bardziej atrakcyjnych miejsc w Krynicy-Zdroju, gdzie w 1810 roku został założony piękny park. »
 
Na tej ścieżce mamy rzadką okazję poruszać się wśród drzewostanu jaki dawniej dominował w reglu dolnym Karkonoszy - w buczynie. Karkonoskie lasy zostały w znacznym stopniu przekształcone... »
 
Reklama Reklama

 
W trakcie wędrówki ścieżką poznamy florę i faunę trzech pięter roślinnych Karkonoszy: piętra regla dolnego , regla górnego i subalpejskiego. Zapoznamy się z procesami przebudowy... »
 
Ścieżka prowadzi po terenach bardzo ciekawych pod względem flory karkonoskiej. Przechodzimy przez 4 piętra roślinne Karkonoszy: od regla dolnego przez regiel górny... »
 
Ścieżka przyrodniczo-dydaktyczna
Jastarnia
Ścieżka przyrodniczo-dydaktyczna o nazwie "Torfowe Kłyle" jest w większości trasą pieszą. Składa się ona z trzech stanowisk takich jak wieża widokowa, brzeg Zatoki Puckiej i dąbrówka czyli las dębowy. »
 
Ścieżka przyrodniczo-edukacyjna o nazwie " Na stoku Jaworzyny Krynickiej" to wspaniała ścieżka dzięki której mamy możliwość zapoznać się z bardzo interesującymi fragmentami krajobrazowo-przyrodniczymi... »
 
Reklama Reklama

 
„Śladem pracy leśnika” jest wspaniałą ścieżką przyrodniczo-edukacyjną. Jej długość wynosi około 5,5 kilometra, a czas potrzebny do jej przejścia to około 3 godziny. »
 
1

Ścieżki przyrodnicze w Polsce

Wyniki 1 - 9 z 9 znalezionych
 
© 2007-2021 AlejaTurysty.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal jest prawem chroniony.
Get In Web Hotelisko.pl