Zapraszamy na targi
Znajdź nocleg
Miejscowość Region
Typ noclegu
Obiekty turystyczne
Miejscowość Region
Typ obiektu turystycznego
Oferty specjalne
Miejscowość Region
Rodzaj oferty
Firmy turystyczne
Miejscowość
Czego szukasz?
Mapy miejscowości
Miejscowość
Start > Obiekty turystyczne > Przyroda > Skały, grupy skalne

Skały, grupy skalne w Polsce

Skały, grupy skalne w Polsce

Wyniki 1 - 10 z 18 znalezionych
Błędne Skały są zespołem bloków skalnych. Znajdują się na wysokości 853 m n.p.m. tworząc bardzo ciekawy, malowniczy labirynt będący skalnym miastem. »
 
Dolina Białego jest doliną reglową znajdującą się w Tatrach Zachodnich, między Krokwią oraz Sarnią Skałą. Ma ona długość 2,5 kilometra.... »
 
Dolina Białki jest drugą pod względem wielkości wśród dolin tatrzańskich doliną walną, która zlokalizowana jest w Tatrach Wysokich... »
 
Dolina Bystrej jest walną doliną znajdującą się w Tatrach Zachodnich. Jest ona ograniczona u ujścia zboczami Krokwi i Nosala. »
 
Reklama Reklama

 
Dolina Chochołowska Wyżnia jest zachodnim odgałęzieniem górnej części Doliny Chochołowskiej. Rozpoczyna się trochę powyżej Polany Chochołowskiej... »
 
Dolina Cicha Orawska jest doliną, która stanowi część Rowu Podtatrzańskiego, znajduje się ona na granicy Tatr oraz Pogórza Spisko-Gubałowskiego. »
 
Dolina Czarna Gąsienicowa jest południowo-wschodnią częścią Doliny Gąsienicowej znajdującej się w Tatrach. »
 
Dolina Długa jest bocznym, zachodnim odgałęzieniem Doliny Chochołowskiej, w Tatrach Zachodnich. Obszar Doliny Długiej stworzony został ze skał osadowych... »
 
Reklama Reklama

 
Dolina Dudowa jest jednym z orograficznie prawych odgałęzień Doliny Chochołowskiej znajdującej się w Tatrach Zachodnich. »
 
Dolina Filipka jest niezbyt dobrze znaną wśród turystów dolinką tatrzańską, która wcina się w stoki Gęsiej Szyi i schodzi w północnym kierunku w okolicach Zazadniej. »
 

Skały, grupy skalne w Polsce

Wyniki 1 - 10 z 18 znalezionych
 
© 2007-2021 AlejaTurysty.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal jest prawem chroniony.
Get In Web Hotelisko.pl