Zapraszamy na targi
Znajdź nocleg
Miejscowość Region
Typ noclegu
Obiekty turystyczne
Miejscowość Region
Typ obiektu turystycznego
Oferty specjalne
Miejscowość Region
Rodzaj oferty
Firmy turystyczne
Miejscowość
Czego szukasz?
Mapy miejscowości
Miejscowość
Start > Obiekty turystyczne > Zabytki > Wieże ciśnień

Wieże ciśnień w Polsce

Wieże ciśnień w Polsce

Wyniki 1 - 8 z 8 znalezionych
Miejska wieża ciśnień (1935 rok)
Dzierżoniów
Miejska wieża ciśnień znajdująca się pomiędzy ulicą Pocztową oraz Piękną jest jedną z kilku wież ciśnień w Dzierżoniowie. Ta omawiana powstała w latach 1934-1935, jest to budowla modernistyczna... »
 
Wieża ciśnień
Świnoujście
Świnoujska wieża ciśnień jest bardzo ciekawym budynkiem pochodzącym z roku 1898. Jest ona wybudowana z czerwonej cegły, czerwonego granitu, a kamień narożny zaś stworzony jest... »
 
Wieża ciśnień
Lidzbark Warmiński
Wieża ciśnień w Lidzbarku Warmińskim, znajdująca się na ulicy Szwoleżerów powstała około 1912 roku i zlokalizowano ją w najwyżej położonej części miasta... »
 
Wieża ciśnień
Międzyzdroje
Wieża ciśnień w Międzyzdrojach znajduje się na ulicy Za Torem 1. Jest to bardzo ciekawy wizualnie budynek, który pochodzi z roku 1912. »
 
Reklama Reklama

 
Wieża ciśnień
Ryn
Wieża ciśnień w Rynie powstała pod koniec XIX wieku, znajduje się ona na wzgórzu, na terenie, na którym mieścił się stary cmentarz ewangelicki. »
 
Wieża ciśnień
Ciechocinek
Ciechocińska wieża ciśnień znajduje się na ulicy Nieszawskiej 21. Została ona wybudowana w latach 20. XX wieku w czasie gdy Ciechocinek... »
 
Wieża ciśnień (1886 rok)
Dzierżoniów
Wieża ciśnień, jedna z kilku w Dzierżoniowie, mieści się przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej oraz Bielawskiej. Wieżę tę uruchomiono w roku 1886, wybudował ją zaś słynny mistrz budowlany Fellbaum. Do teraz wieża jest czynna. »
 
Wodociągowa wieża ciśnień
Kętrzyn
Wodociągowa wieża ciśnień w Kętrzynie mieści się przy ulicy Sikorskiego. Ma ona wysokość 35 metrów. Wzniesiono ją początkiem XX wieku... »
 
Reklama Reklama

 
1

Wieże ciśnień w Polsce

Wyniki 1 - 8 z 8 znalezionych
 
© 2007-2021 AlejaTurysty.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal jest prawem chroniony.
Get In Web Hotelisko.pl